Prabos Drago field čokoládová

705 g
Barva
hnědá

• , zakoupeno v APM sport.cz

Super boty na celodenní výlet, doporučuji.

• , zakoupeno v APM sport.cz

Boty Prabos už jsem sledoval,protože většina jiných bot je mi úzká a různých recenzích jsem se dočetl že jsou dost široké. Je to pravda. Na větší hodnocení je brzy,ale boty jsou příjemně měkké na došlap a dobře drží nohu. Možná vyměním tkaničky,zdá se mi že se povolují.Číslování taky sedí.
    Kdo chce kvalitní a hodně pohodlné boty tak ať koupí boty Prabos Drago.

705 g
Barva
hnědá

DRAGO je druhou generací populárního modelu Beast. Dostanete ho tedy opět v kombinaci nubuku a cordury, bez membrány a s vrstvou kevlaru hned pod chodidlem. Tentokrát jsme do něj ale přidali námi vyvinutou platformu Shark. To znamená vrstvu extrémně tlumící pěny hned nad podešví a silný polyuretanový rám kolem chodidla pro lepší ochranu ze stran. Takže ať už na cestě šlápnete na cokoli, pravděpodobně si toho ani nevšimnete.

Hlavní přednosti:

• ntistatická obuv
  • odolnost proti propíchnutí
  • odolnost proti palivovým olejům
  • vodo-odpudivý vrchový materiál
  • absorpce energie v oblasti paty
  • odolnost proti uklouznutí

• svršek - hydrofobní NUBUK tl. 2,0-2,2 v kombinaci s nylonovým textilem
  • podšívka - DRY-LEX® PES+PA vysoce oděruodolná a paropropustná
  • stélka - 4ply CLOUD
  • podešev - přímý nástřik SHARK 3D PU-PU/Pryž + kevlarová planžeta

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 909 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v APM sport.cz

Super boty na celodenní výlet, doporučuji.

• , zakoupeno v APM sport.cz

Kdo chce kvalitní a hodně pohodlné boty tak ať koupí boty Prabos Drago.